Dīzeļdzinēju augstspiediena degvielas sūkņu remonts

Dīzeļdzinēja iesmidzināšanas sūkņu remonts

Visbiežāk dzinēja darbības traucējumi sākas ar sprauslām, kas ir aizsērējušās un nosprostotas. Tas ir normāls process, un, ja tās tiek savlaicīgi iztīrītas, tas neietekmēs dzinēja darbību.

Sprauslās veidojas cietas nogulsnes, kas veicina detaļas caurlaidspējas pasliktināšanos un degvielas izsmidzināšanas traucējumus. Šāda darbības traucējuma ignorēšana var izraisīt izplūdes gāzu neitralizatora pārkaršanu, traucēt cilindru-virzuļu grupas komponentu darbību.

Dīzeļdzinēja augstspiediena sūkņa remonts ietver šādu defektu novēršanu:

  • dzinēja veiktspējas kritums;
  • ievērojams degvielas patēriņa pieaugums;
  • dzinēja stabilitātes pasliktināšanās tukšgaitā;
  • paaugstināta dūmainība no izplūdes sistēmas dzinēja darbības laikā.

Dīzeļdzinēju remonts ietver ne tikai sprauslu tīrīšanu, bet arī katras sprauslas regulēšanu atbilstoši tehniskajai dokumentācijai. Uzticot šo darbu profesionāliem meistariem, jūs saņemsiet uzticamu automašīnas dzinēja servisu un nepārtrauktu dzinēja darbību līdz nākamajai apkopei.

Dīzeļdzinēju pārbaude

Pirms augstspiediena degvielas sūkņa remonta uzsākšanas, mūsu speciālisti veic vairākas pārbaudes, kuras tiek atkārtotas arī pēc remontdarbu veikšanas. Ir statiski un dinamiski testi. Pirmais ir saistīts ar auksta dzinēja pārbaudi, pirms otrā testa dzinējs jāiesilda. Pārbaudes rezultāti nosaka nepieciešamo remontdarbu apjomu. Lai pārbaudītu dažādas dzinēja funkcijas, tiek izmantotas arī dažādas speciālas ierīces.

Savlaicīga diagnostika un remonts palielinās Jūsu mašīnas kalpošanas laiku, kā arī ietaupīs Jūsu līdzekļus uz degvielas patēriņa samazināšanās rēķina vai mazākiem izdevumiem par remontdarbiem.